RU

У Києві знесуть ринок "Петрівка"

18.01.2011, 10:55
У Києві знесуть ринок
0220b7c29402e9e2cfb49697c69f2d81.jpg

У Києві знесуть ринок "Петрівка"

Підготовка до реконструкції ринку "Петрівка" почнеться вже цього року. На місці господарського і частини рядів книжкового ринку з'явиться великий торгово-розважальний центр "Петрівка". Про це заявив директор ТОВ "Книжковий ринок" Віталій Правдивий.

"Ми закінчуємо узгоджувати проектну документацію. Будувати новий ТРЦ будемо 1,5-2 року. Частина книжкового ринку буде знесена, але територія старого ринку по вул. Вербова, 21, з якою починався книжковий у 1997 році, залишиться. Це визначна пам'ятка Києва, вона обов'язково буде збережена", - зазначив В.Правдивий у коментарі газеті "Сегодня".

До того ж назвати точну суму, яка піде на будівництво, директор ринку не зміг. За його словами, йдеться про десятки мільйонів євро.

Видання зазначає, що проект ТРЦ "Петрівка" було затверджено Містобудівною радою ще у 2007 році, тоді ж повинна була початися реконструкція, однак перешкодила кризу.

Після реконструкції залишаться речовий, продовольчий і частина книжкового ринків. В.Правдивий обіцяє, що у новому ТРЦ обов'язково будуть місця для тих торговців, чиї точки знесуть.

"Ми заклали у план близько 10 тис. кв. м. торгової площі під диски і книги. Ті, хто захоче перейти з ринку в ТРЦ, - ласкаво просимо", - сказав директор ринку, зазначивши, що оренда збільшиться на 50-70%.

Роздрібна торгівля, ритейл: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини