RU

У Києві знайшли підпільний склад фейєрверків

30.12.2009, 14:50

Співробітники податкової міліції Дарницького району столиці спільно зі співробітниками лівобережного МРВ ГУ СБУ у Києві і Київській області, а також Дарницького РУ ГУ МВС України у Києві виявили підпільний склад піротехніки. Він був на території одного з підприємств на вул. Автопарковій.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Державної податкової адміністрації у Києві, під час огляду складу податківці виявили піротехнічні вироби без будь-яких документів - сертифікатів якості на продукцію, документів про придбання або походження товару.

Працівники складу, які були присутні у момент огляду, зазначили, що не мають жодного стосунку до цієї піротехніки, і назвали ім'я її власника. За їхніми словами, господарем фейєрверків і петард є якийсь Олександр, у якого ніби і є вся документація на піротехнічні вироби. Податківці зв'язалися з Олександром, і він запевнив їх у тому, що надасть усі необхідні документи, як тільки приїде до Києва.

Оскільки власник фейєрверків так і не з'явився, піротехнічні вироби на загальну суму понад 502 тис. грн. вилучені і передані на відповідальне зберігання.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини