RU

У Києві затверджено графік поминальних днів

20.04.2011, 09:35

Поминальні дні столиці будуть продовжуватися з 1 до 9 травня. Графік проведення поминальних днів на міських кладовищах затверджений відповідним розпорядженням КМДА.

1 травня кияни зможуть згадати своїх близьких на Лісовому, Совському, Святошинському, Пущі-Водицькому, Чапаєвському, Піроговському, Корчеватському, Братському, Солом’янському, Мишеловському, Шулявському, Північному, Південному і Старообрядових кладовищах.

2 травня - на Дарницькому, Позняківському, Куренівському, Звіринецькому, Белічанському, Бортнічеському, Троєщинському, Вигуровському і Жулянському. 3 травня - на Байковому, Биковнянському і Михайлівському кладовищах. На Мінському поминальні дні пройдуть 4 травня, на Військовому - 9 травня. Крім того, на Південному, Північному, Лісовому, Байковому і Мінському кладовищах будуть чергувати бригади швидкої допомоги.

У поминальні дні "Київпастранс" виділить додаткові автобуси. Цими днями вартість проїзду до цвинтарів в один бік, згідно із розпорядженням КМДА, буде єдиною - 2,5 грн.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини