RU

У Києві затримали терориста з Туреччини

01.12.2009, 14:03

Співробітники Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУ МВС України у Києві і Укрбюро Інтерполу затримали в українській столиці громадянина Туреччини, підозрюваного у тероризмі, який перебував у міждержавному розшуку. Про це повідомляє прес-служба ГУБОЗ МВС України.

За інформацією турецьких правоохоронців, затриманий 1960 року народження, з 1988 року є учасником незаконної озброєної терористичної організації Робочої партії Курдистану. Він розшукується правоохоронними органами за вчинення низки злочинів, передбачених статтями Кримінального кодексу Туреччини, - вчинення діяння, спрямованого на передавання всієї або частини території держави під суверенітет іншої держави або обмеження незалежності і розрив союзу держави або відокремлення частини його території від адміністрації держави.

Крім того, за даними Генеральної прокуратури Туреччини, затриманий причетний до закладення міни та вибухівки, внаслідок підриву яких загинула людина; до озброєного нападу з використанням ракетних установок на станцію жандармерії; до влаштування засідки разом з іншими учасниками терористичної організації, під час якої було вбито п'ять співробітників сил безпеки Туреччини.

Наразі вирішується питання його екстрадиції до Туреччини.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини