RU

У Києві закрили 14 точок з продажу курей-гриль

22.07.2011, 14:42
У Києві закрили 14 точок з продажу курей-гриль - Фото
44081efef6063e0f6df1a647861a7c52.jpg

У Києві закрили 14 точок з продажу курей-гриль
Київська міська санітарно-епідеміологічна станція перевірила всі зареєстровані суб'єкти господарювання, які займаються виготовленням і реалізацією курей-гриль та виробництвом напівфабрикатів з птаха. Внаслідок перевірки припинено експлуатацію 14 об'єктів.

Як повідомляє прес-служба столичної прокуратури, перевірка проводилася в зв'язку із захворюванням людей гострою кишковою інфекцією внаслідок вживання курей-гриль, придбаних в супермаркеті "Велика кишеня" в Оболонському районі Києва.

За інформацією столичної СЕС, в столиці функціонують 145 підприємств торгівлі, де виготовляються і реалізовуються кури-гриль, а також чотири цехи з переробки птаха, які виготовляють напівфабрикати з курей-гриль. Порушення санітарного законодавства виявлено на 65 підприємствах.

Найбільш типовими були такі порушення: невідповідність готової продукції вимогам нормативної документації, невідповідність сировини (тушки курей) ТУ У, зберігання продукції з вичерпним терміном придатності, недотримання санітарно-гігієнічного режиму на об'єктах.

За результатами перевірок фахівці держсанепіднагляду міста притягли порушників до адміністративної відповідальності: накладено 69 штрафів, припинено експлуатацію 14 об'єктів, припинено виготовлення і реалізацію продукції на дев'яти об'єктах, застосовано фінансові санкції і знято з реалізації забраковану продукцію.

Перевірки в цій сфері перебувають на постійному контролі столичної прокуратури.

Нагадаємо, раніше у Києві було госпіталізовано десятки людей, що отруїлися курами-гриль. За даними київської СЕС, постраждалі напередодні приймали в їжу курей-гриль, придбаних в одному із супермаркетів Оболонського району столиці. Супермаркет, що торгував неякісними продуктами, оштрафували на максимальну суму - 435 гривень.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини