RU

У Києві заборонили продаж алкоголю і сигарет у кіосках

23.12.2010, 15:00
У Києві заборонили продаж алкоголю і сигарет у кіосках - Фото
6dcc4b2d69896f4ba0cf6c315925a6e6.jpg

У Києві заборонили продаж алкоголю і сигарет у кіосках

Київрада заборонила продаж алкоголю і сигарет у кіосках, а також у всіх закладах торгівлі під час проведення масових заходів. Таке рішення було прийнято під час сьогоднішнього засідання міськради.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київради, відповідно до цього рішення на час проведення масових заходів, визначених рішенням Київради або КМДА, забороняється продаж пива (крім пива у пластиковій тарі) алкогольних, слабоалкогольных напоїв, вин столових, і сигарет на території їхнього проведення.

Заборона на продаж алкоголю і тютюну також стосується тимчасових споруд площею менше 40 кв.м. На адаптацію до нової норми підприємцям дадуть три місяці.

Проект рішення приймається з метою зменшення вживання алкогольних напоїв і тютюнових виробів у Києві, йдеться у повідомленні.

Київрада планує і надалі приймати рішення, які дадуть змогу зменшити алкогольну залежність серед жителів столиці. Так, протягом трьох місяців буде вивчатися громадська думка щодо продажу пива та інших алкогольних напоїв у магазинах, які розташовані на перших поверхах і у підвалах житлових будинків. За результатами вивчення на розгляд Київради може бути внесено відповідний проект рішення, заявили у міськраді.

Ринок алкоголю і тютюну: добірка новин>>>
Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини