RU

У Києві заборонили продаж 47 тонн кавунів

25.08.2009, 10:38

На території Києва через відсутність відповідних супровідних документів заборонено реалізацію 46 650 кг кавунів і 14 340 кг динь. Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС України у Києві.

Відповідно до повідомлення, державні інспектори з карантину рослин столиці і працівники СЕС перевірили 15 торгових точок із продажу баштанних культур. При цьому було встановлено 10 актів, за різні адміністративні порушення затримано чотирьох людей.

Зокрема, реалізацію баштанних було заборонено у торгових точках на вулицях Урловській, А.Ахматової, Княжий затон, на пр.Григоренка, на пр. Бажана біля станції метро "Позняки", на вул. Кіото біля станції метро "Лісова" і у торговій точці на території ринку "Нове містечко" біля станції метро "Чернігівська". Крім того, на вул. Миропольській, Малишка і Юність вилучено 190 кг кавунів.

Порушники і вилучена продукція доставлені у Дарницьке РУ ГУМВС України у Києві.

Також внаслідок ще однієї перевірки восьми торгових точок із продажу баштанних культур співробітники державної інспекції з карантину рослин Києва і СЕС встановили сім актів. Через відсутність відповідних супровідних документів було заборонено реалізацію кавунів вагою 5,7 тонн і динь вагою 305 кг. За адміністративне порушення затримані дві людини. Вилучено 50 кг кавунів.

Порушники і вилучена продукція доставлені у Дарницьке РУ ГУ МВС України у Києві.

Нагадаємо, раніше у Святошинському районі столиці вилучено з продажу майже 700 кг баштанних, а поблизу станції метро "Харківська" - 1,5 тон кавунів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини