RU

У Києві з'являться нові світломузичні фонтани

29.08.2011, 16:09
У Києві з'являться нові світломузичні фонтани - Фото
fb7abafd1a3266d72e2a174f668767e1.jpg

У Києві з'являться нові світломузичні фонтани
У Києві з'являться нові світломузичні фонтани. Про це заявив глава Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Як повідомляє прес-служба КМДА, Попов зазначив, що за десять днів профільний заступник глави КМДА разом з головами районних адміністрацій повинні підготувати і подати на розгляд пропозиції з подальшого розвитку та експлуатації всіх об'єктів, які вже введені в експлуатацію, і запропонувати місця для відкриття нових фонтанів у Києві.

Зокрема, він зазначив, що напередодні Дня незалежності України було "багато зроблено для відновлення роботи фонтанів в місті". "Деякі з них не працювали більше п'ятнадцяти років", - говориться в повідомленні.

"Необхідно розробити комплексну програму з розвитку цього напрямку. Крім того, в наших планах - відкриття світломузичних фонтанів. Треба збільшувати кількість таких об'єктів в місті", - заявив Попов.

Також він зазначив, що наразі розглядається можливість покласти на одне з комунальних підприємств функцію з експлуатації та розвитку фонтанного господарства міста.

Олександр Попов: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини