RU

У Києві з'явиться Водний стадіон

18.06.2010, 12:40

Депутати Київради підтримали ініціативу Федерацій веслових видів спорту зі створення Водного стадіону в затоці Оболонь у столиці. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі міськради.

За словами секретаря Київради Олеся Довгого, проект рішення зі створення Водного стадіону буде винесений на розгляд на наступному пленарному засіданні після проходження всіх необхідних процедур.

У свою чергу представник Федерації веслового слалому України Олександр Горган зазначив, що необхідність створення стадіону зумовлена занепадом, який переживають веслові види спорту у Києві.

"Веслування у Києві зникло. Зараз у збірних України на цей вид спорту фактично немає киян. Середній вік тренерів з веслування - 57 років", - зазначив О.Горган.

Крім того, за його словами, за останні 15 років кількість молодих людей, які займаються спортом у столиці, поменшала в чотири рази.

Водночас, за словами доповідача, у Києві є унікальний водний об'єкт, рівного якому немає навіть в Європі - затока Оболонь, яка за всіма показниками, підходить для проведення змагань міжнародного рівня, необхідно тільки впорядити відповідну базу.

Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини