RU

У Києві з'явиться інформаційна система управління дорожнім рухом

07.10.2008, 11:23

Київський міський голова Леонід Черновецький підписав розпорядження про затвердження проекту будівництва автоматизованої інформаційної системи управління дорожнім рухом у Києві, яка передбачає установку на дорогах міста інформаційного табло, керованих дорожніх знаків, детекторів транспорту і метеонадзора.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міської державної адміністрації (КМДА), тривалість будівництва системи становитиме 1 рік. Проект схвалено спеціалізованою державною експертною організацією "Київдержбудекспертиза".

За словами першого заступника голови КМДА Дениса Басса, в рамках будівництва системи управління дорожнім рухом на київських автошляхах заплановано встановити 205 інформаційних електронних табло, 93 комплекти придорожніх станцій, 93 камери відеоспостереження, 333 детектори транспорту, 4 придорожні метеостанції, 180 км волоконно-оптичної мережі зв'язку і 6 волоконно-оптичних кілець.

Передбачається, що "інформаційна система дозволить на 15-20 % збільшити швидкість повідомлення, на 20-30 % зменшить затримки транспорту, позитивно вплине на екологічну ситуацію в місті (на 13-18 % поменшають шкідливі викиди в атмосферу) і на 10-15 % знизить аварійність на автошляхах столиці".

"Крім того, безпеці руху сприятиме інформація, зібрана за допомогою придорожніх метеостанцій, які оперативно надаватимуть відомості про температуру повітря, вологості, видимості, стан дорожнього покриття, швидкості вітру тощо. Відеокамери оперативно виявлятимуть ситуації перед створенням затору і допоможуть вчасно коректувати рух транспорту, а інформаційне табло повідомлятиме водіїв про інтенсивність руху, наявність заторів і демонструватиме інші характеристики транспортного потоку", - зазначив Д. Басс.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини