У Києві з'явилася нова Еліта-центр


У Києві розгорівся черговий скандал між інвесторами і забудовником. Про це пише газета Сегодня.
За інформацією видання, власники квартир у новобудовах по вул. Лаврухіна 4, 8, 11, 12 не можуть заселитися, хоча термін поселення вже давно закінчився. За словами інвесторів, вони вклали в будівництво гроші, будинки вже готові, але до них не підведені комунікації.
"Ми повністю сплатили за свої квартири ще в 2004-2006 роках. Замовником будівництва виступала Деснянська РГА, і ми повірили. Але забудовником була приватна компанія. А в 2009 році ця дільниця була передана рішенням Київради главку житлозабезпечення. Зараз добудовує місто", - розповіла одна з інвесторів Ірина Менжеріс.
Вчора обдурені вкладники відстоювали свої права на Банковій біля Адміністрації президента. У пікеті взяли участь близько 200 людей. В КМДА кажуть, що допомагають, як можуть. "Я сьогодні зустрічався з людьми. Їх обдурили 5-6 років тому. Ми почали фінансувати будинки за рахунок програми 30 на 70. У серпні профінансовано більше 8 млн. грн. А треба ще десь 60 млн. Місто якось допомагає. І ще плануємо. Добре, якщо б знайшли винних", - пояснив замголови КМДА Михайло Кучук.
Комментарі