RU

У Києві з'явилася автошкола спеціально для жінок

01.09.2008, 14:04

У Києві з'явився центр водійської майстерності для представниць прекрасної статі. Його фундатори наголошують, що головне їхнє завдання - довести, що леді водять авто не гірше, ніж чоловіки, і спростувати міф про жінку за кермом.

Як повідомляє ТРК "Київ", створити автошколу для жінок Вікторію Возну спонукало негативне ставлення чоловіків-водіїв до леді за кермом. Проте, це не єдина причина. В. Возна на власному досвіді пересвідчилася - чоловіки-інструктори з водіння не можуть навчати цьому мистецтву леді, оскільки абсолютно не розуміють жіночої психології і не вірять у здібності "учня на підборах".

У центрі лише за 10 уроків обіцяють навчити бездоганно водити авто. Для цього використовують особливий підхід - жінці жінку легше зрозуміти.

Психологи стверджують, що невпевненість жінок за кермом - ніщо інше, як стереотип. Насправді, леді водять машину не гірше, ніж чоловіки, і навіть роблять це обережніше. Це підтверджує і статистика міського управління ДАІ. "Жарти деяких про те, що жінки за теорією Дарвіна нагадують наших пращурів, дуже недоречні. У Києві сьогодні реєструється близько 300 аварій. Частка так званих "жіночих ДТП" у них - 10-12% ", - зауважив начальник відділу зі зв'язків із громадськістю управління ДАІ Києва Євген Кравець.

Водночас, інспектори Державтоінспекції наголошують, що головне на дорозі - не стать водія, а те, чи дотримується він Правил дорожнього руху і чи виявляє ввічливість і толерантність щодо своїх колег.

Нагадаємо, раніше дослідницький центр порталу "SuperJob.ru" провів опитування серед 1 800 росіян, які мають водійські права, 84% з яких зазначили, що для того, щоб виїжджати на дорогу, курсу навчання в автошколі недостатньо.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини