RU

У Києві встановлять паркінги-ліфти

28.05.2010, 16:25

У 2011 році в столиці з'являться сучасні компактні автопаркінги вітчизняного виробництва. Про це заявив перший заступник мера Києва Анатолій Голубченко.

"Я думаю, перші такі парковки з'являться у Києві у 2011 році. Зараз ми вже визначили 14 земельних ділянок, придатних для розміщення автопаркінгів. Хочу наголосити, що це будуть на 100% інвестиційні проекти", – зазначив чиновник, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували в прес-службі столичної мерії.

За словами А.Голубченка, одне паркомісце у такому автопаркінгу коштуватиме втричі дешевше, ніж у паркінгах іноземного виробництва.


"Як відомо, парковка транспорту сьогодні є однією з найактуальніших проблем Києва. Зараз у столиці нараховується понад 1 млн. автомобілів, і ця цифра постійно зростає. Наявна кількість паркувальних місць не задовольняє потреби жителів і гостей столиці. Тому будівництво багаторівневих ліфтових паркувальних систем покликане стати одним із шляхів вирішення проблеми дефіциту паркувальних місць у великих містах, зокрема, у Києві", - зазначив чиновник.

Він також заявив, що до цього процесу залучені і райдержадміністрація, яка зараз вивчає можливість будівництва на їхній території наземних і підземних паркінгів. Надалі, за умови згоди жителів будинків, буде розглядатися можливість споруди висотно-ліфтових автопаркінгів на прибудинкових територіях.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини