RU

У Києві встановлять камери відеоспостереження за дорожнім рухом

17.11.2008, 14:18

Найближчим часом у всіх районах столиці буде встановлено камери відеоспостереження за дорожнім рухом. Про це сьогодні журналістам повідомив начальник ГУ МВС України у Києві Віталій Ярема.

За його словами, на сьогодні в розпорядженні столичної ДАІ є вже 30 таких камер, які можуть фіксувати порушення правил дорожнього руху, зокрема, проїзд автомобіля на "червоне світло", перевищення швидкості, і це буде доказовою базою для залучення винних до адміністративної відповідальності.

В.Ярема наголосив, що камери спостереження будуть відстежувати не тільки водіїв-порушників, але і "тих осіб, які представляють інтерес для міліції".

Начальник ГУ МВС України у Києві зазначив, що порушник після того, як відеокамера зафіксує порушення правил дорожнього руху, отримає квитанцію за місцем проживання для сплати штрафу. Якщо людина побажає оскаржити це рішення в суді, відеозйомка буде додаватися до справи як доказ.

За словами В.Яреми, в столиці визначено 80 проблемних місць і особлива увага буде приділятися передусім їм.

Нагадаємо, 17 листопада набув чинності Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху", що посилює відповідальність за порушення Правил дорожнього руху.

Про новини ДАІ і ситуації на дорогах>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини