RU

У Києві влаштують облаву на безпритульних дітей

09.09.2008, 17:57

10-12 вересня у Києві Служба у справах дітей Київської міськдержадміністрації (КМДА) проведе профілактичні рейди "Діти вулиці".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КМДА, під час рейду буде перевірено місця можливого перебування бездомних та безпритульних дітей.

Знайдені діти одержать необхідну допомогу.

Нагадаємо, раніше заступник голови КМДА Віталій Журавський заявляв про те, що в зв'язку із введенням у Києві цілодобових рейдів "Діти вулиці" кількість безпритульних дітей у місті скоротилася більше ніж у 10 разів.

За його словами, якщо 2006 року щомісяця із вулиць забирали понад 200 дітей, то зараз до 20 дітей при однаковій інтенсивності рейдів. "Ми постійно контролюємо перебування дітей у комп'ютерних клубах та ігрових залах в навчальний та нічний час, рейди проводяться кожного дня", - зазначав заступник голови КМДА.

Також нагадаємо, що щорічно в Україні 20 тис. дітей залишаються без батьківської турботи. Серед них кожна двадцята дитина - безпритульна.

Наприкінці січня цього року у Києві відкрився унікальний центр допомоги дітям "Місто щасливих дітей". Основними завданнями нового центру, який одночасно зможе прийняти 21 дитину від 2 до 18 років, є комплексна соціально-психологічна реабілітація, організація навчання дітей, позбавлених батьківської опіки, розвиток творчих здібностей, організація дозвілля і оздоровлення, а також системна робота з батьками з метою створення сприятливих умов для повернення дитини в сім'ю.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини