RU

У Києві викрито підприємства, що переказували гроші за кордон

10.07.2009, 14:48

Служба безпеки України викрила низку комерційних структур у столичному регіоні, які незаконно переказали на банківські рахунки за межі України понад 124 млн.грн. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-центрі ГУ СБУ в Києві і Київській області.

Встановлено, що низка українських компаній хімічної сфери переказали на закордонні рахунки офшорних фірм понад 20 млн.грн. під виглядом передоплати за обладнання і сировину. "У всіх випадках виявлених порушень Закону України "Про порядок здійснення розрахунків у іноземній валюті" посадові особи вітчизняних комерційних структур не турбувалися про те, що, отримавши значні кошти, іноземні фірми не виконують умови договорів", - йдеться у повідомленні.

Міністерство економіки України, розглянувши надані СБУ матеріали, застосувало до порушників спеціальні санкції. Зокрема, діяльність зовнішньоекономічних ліцензій 48 підприємств столичного регіону припинена доти, поки вони не повернуть гроші з-за кордону, або не отримають товари за укладеними договорами.

За даними прес-центру, у першому півріччі 2009 року ГУ СБУ у Києві і Київській області з-за кордону повернено валютних цінностей на загальну суму 29 млн.грн.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини