RU

У Києві викрили підпільну друкарню

16.11.2009, 10:35

Працівники управління державної служби у боротьбі з економічними злочинами розкрили у Києві діяльність підпільної друкарні. Виготовлена продукція розповсюджувалася на території столиці.

Як повідомляє прес-служба ГУ МВС України у Києві, підпільна друкарня розташовувалася в приміщенні колишнього авторемонтного заводу в Подільському районі поблизу книжкового ринку на Петрівці.

Правоохоронці вилучили друкарську машину, різак для паперу, прес для книг, фарби, папір, аксесуари для виробництва книг і друкарські форми (кліше). 250 таких форм використовувалися для тиражування книги екзаменаційних квитків за правилами і безпекою дорожнього руху. Серед вилученої продукції - 10 тисяч примірників книги "Екзаменаційні квитки. Правила і Безпека Дорожнього Руху".

"Підробку дуже легко відрізнити від оригіналу. Насамперед, це - голограма, на якій має бути написано "НПП "СВІТЛОФОР" Мале науково-виробниче приватне підприємство Світлофор". Таку можна побачити тільки на офіційному виданні, а на фальшивці - тільки квіточки або квадратики. По-друге, якість книги. Тонка обкладинка, розмиті букви і ілюстрації - це ознаки підробки. Але найголовніше - зміст завдань, які пропонуються для вирішення, може не збігатися з оригінальною версією", - вказали у прес-службі столичної міліції.

За попередніми оцінками, науково-виробничим об'єднанням "Світлофор", якому належать авторські права на виготовлення і друк цієї книги, завдано збиток на суму більш як 270 тис.грн.

Правоохоронці вилучили обладнання, сировину і готову продукцію на загальну суму понад 1 млн.грн.

Зараз проводиться перевірка і збір матеріалів для порушення проти власника підпільної друкарні кримінальної справи за ст. 176 Кримінального кодексу України (порушення авторських і суміжних прав).


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини