RU

У Києві викрили конвертаційний центр з обігом 300 млн. грн.

31.05.2010, 16:05

Співробітники головного відділу податкової міліції Оболонського району Києва спільно з працівниками СБУ Києва викрили діяльність організованого угрупування, яка протягом декількох років здійснювала переказ грошей у тіньовий сектор.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі Державної податкової адміністрації у Києві, "тіньовики" сприяли зацікавленим посадовим особам підприємницьких структур в ухиленні від сплати податків. Приховані кошти "відмивалися", а потім незаконно переводилися у готівку і конвертувалися. Державі було завдано збиток в особливо великих розмірах.

Діяльність конвертаційного центру здійснювалася під прикриттям декількох комерційних структур. Головний офіс конвертаційного центру був у житловому будинку по вул. Кіото, три інші приміщення - у різних місцях столиці. Організатором була 30-річна киянка, бухгалтерію вела її 23-річна сестра.

За період своєї діяльності організоване угрупування легалізувало близько 300 млн. грн.

Діяльність конвертаційного центру припинена. Рахунки у п'яти столичних банках заблоковані, вилучені готівкою 177 тис. грн., 2 тис. євро, документи фіктивних фірм, 11 печаток і оргтехніки. Ведеться розслідування.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини