RU

У Києві відремонтовано майже всі вулиці

23.09.2008, 13:42

У столиці вже відремонтовано 115 вулиць.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міськдержадміністрації, станом на 23 вересня 2008 року виконаний поточний ремонт на 115 вулицях міста загальною площею 1015,0 тис. кв. м, що становить 90 % від запланованого. Порівняно з попередніми роками, обсяг виконання ремонтних робіт зріс на 47 %.

Підприємства корпорації "Київавтодор" виконують поточний і середній ремонт на автомагістралях і дорожньо-транспортних спорудах міста у вечірній і нічний час у робочі дні з 20:00 до 7:00 і у вихідні – цілодобово. Роботи з реконструкції Московської площі і вул. Здолбунівської виконуються в дві зміни цілодобово.

На вуличній мережі Києва, крім підприємства "Київавтодор", також проводять роботи інші організації, як, наприклад, "Київенерго" (ремонт теплових і кабельних мереж), "Київводоканал" тощо. На цей момент на вулиці Артема проводить роботи КП "Київпідземшляхбуд".

Нагадаємо, цього року комунальна корпорація "Київавтодор" виконала поточний ремонт понад 400 тис. кв. м покриттів доріг Києва, що становить 36 % річного плану. На сьогодні виконано поточний ремонт вулиць Вербицького, Анни Ахматової, Кайсарова, Героїв Космосу, Ковпака, Жмаченка, Кучері, Щербакова, Володимирської, Гончара, Червоноармійської та ін. До кінця цього місяця буде завершено ремонт частини мостового полотна Південного мосту, покриттів вулиць Бориспільської, Петра Сагайдачного, Драйзера, Радищева, Ставропольської, Гарматної та ін.

У цьому році з міського бюджету на ремонт доріг передбачено виділити 260 млн. грн.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини