RU

У Києві відкриють пам'ятник закоханим ліхтарям

10.02.2009, 14:31

На Майдані Незалежності у Києві в четвер, 12 лютого, відбудеться відкриття Пам'ятника закоханим ліхтарям, присвячене до Дня Святого Валентина.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі скульптора, автора проекту Володимира Білоконя, композиція являє собою лавку, на якій, обійнявшись, сидять закохані ліхтарі. Також до них може підсісти будь-яка інша пара. "Адже, призначивши побачення саме у цьому місці, закохані можуть бути впевнені, що їхні почуття ніколи не охолонуть", - відзначила помічник скульптора.

День святого Валентина - свято всіх закоханих - відзначається вже понад 16 віків. Цього дня у 269 році було страчено молодого священика Валентина, котрий вінчав закоханих всупереч забороні римського імператора Клавдія II, котрий вважав, що одруження відволікає воїнів від державних справ. Перед смертю священик залишив дівчині лист із зізнанням у коханні. Звідси й пішли листівки-валентинки.

Через двісті років Валентина проголосили покровителем усіх закоханих. Всесвітнє свято зізнань у коханні тепер відзначається у багатьох країнах.

Свята, традиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини