RU

У Києві відкриють дві недобудовані станції швидкісного трамвая

14.01.2011, 17:56

В суботу, 15 січня, у Києві відкриються станції швидкісного трамвая "Польова" та "Героїв Севастополя". Про це пише газета "Комсомольська правда в Україні".

За інформацією видання, в той же час, будівельники не вірять, що станції будуть відкриті. "Ви подивитеся, тут справ - непочатий край. Хоча керівництво сказало, що зупинку все ж відкриють вчасно. Можливо, її не повністю закінчимо, але трамвай з суботи буде тут зупинятися", - сказав один з них.

На платформі "Польової" - упаковані будматеріали та гори цегли. Навіс над платформами ще без перекриття. Крім того, повним ходом йдуть роботи і в підземному переході, що веде на трамвайні платформи. Тут робітники оббивають стіни, потім будуть наново облицьовувати.

Схожа ситуація і на станції "Героїв Севастополя". Щоправда, тут працівники налаштовані оптимістичніше і запевняють, що все завершать до суботи.

Роботи на лінії швидкісного трамвая будуть продовжуватися до 1 березня 2011 року. Саме тоді, як запевняє київська влада, все повинні закінчити. Крім того, керівництво КП "Київпастранс" має намір встановити на всіх зупинках турнікети, через які, сплативши за проїзд, можна буде потрапити на платформу. Поки що вони є тільки на трьох станціях.

Нагадаємо, першу чергу швидкісного трамвая у Києві відкрили в жовтні минулого року.

Фоторепортаж про те, як запускали швидкісний трамвай в столиці, дивіться тут>>>

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини