RU

У Києві відкривається пляжний сезон

20.05.2010, 12:50

Пляжний сезон у Києві офіційно відкривається в суботу, 22 травня.

За інформацією газети "Комсомольська правда в Україні", цього року КП "Плесо" підготувало понад десяток пляжів. Тут пересіяли пісок, провели дератизацію і противокліщеві заходи, встановили дитячі і спортивні майданчики, лавочки, біотуалети і джерела питної води.

"Санітарні паспорти отримають 12 пляжів: "Тельбін", "Дитячий", "Золотий", "Вербний", "Венеція", "Молодіжний", "Вир", "Предмостна слобідка", "Пуща-Водица", "Райдужний", "Центральний" і "Сонячний". Зараз вони готові на 80-85%. Відсотки, що залишилися, - це фінансування водопроводу і завезення нового піску, але його тільки на один пляж потрібен цілий залізничний склад", - зазначив начальник відділу у зв'язках із громадськістю підприємства Михайло Чобану.

За його словами, також у Києві будуть відкриті 18 місць відпочинку біля води. "Скрізь створені зручності для відпочиваючих і будуть чергувати рятувальники - їхній штат ми укомплектували", - додав М.Чобану.

Видання також зазначає, що на пляжах "Тельбін", "Сонячний" і "Русанівська коса" вже встановили перші тренажери. Крім того, на "Тельбіне" зробили футбольний, волейбольний, баскетбольний і дитячий майданчики.

Про туризм, відпочинок в Україні і за кордоном, туристичні конкурси - в новому проекті "Відпочинок" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини