RU

У Києві відключили гарячу воду

31.05.2011, 12:30
У Києві відключили гарячу воду - Фото
f30f868de5823e1a8ef5849f09794447.jpg

У Києві відключили гарячу воду
У зв'язку з проведенням гідравлічних випробувань в Оболонському і Подільському районі Києва до 14 червня відключили гарячу воду. Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Київенерго".

Зокрема, в Оболонському районі столиці гарячої води не буде в будинках по Балтійському і Гаванському провулках, вулицях Марка Вовчка, Новокостянтинівській, Скляренка, Московському проспекті і площі Фрунзе.

У Подільському районі гарячу воду відключать в будинках по Боричевому Току, Боричевому спуску, вулицях Валковській, Електриків, Кожем'яцькій, Костянтинівській, Набережно-Луговій, Набережно-Хрещатицькій, Оленівська, Петропавлівська, Садовського, Фрунзе і пров. Ярославському.

"Київенерго" попереджає, що під час випробувань на вулицях, в дворах і підвалах будинків, де проходять тепломережі, можливі пошкодження трубопроводів з виникненням ям і викидом води на поверхню. У зв'язку з цим жителів столиці просять бути обережними, попереджати дітей про небезпеку і повідомляти про такі випадки по телефону інформаційно-довідкової служби енергокомпанії - 15-88 або 201-58-79.

ПАТ "Київенерго": довідка і добірка новин>>>
ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини