RU

У Києві відбудуться громадські слухання щодо скорочення кількості районів

15.09.2008, 10:47

З метою вивчення громадської думки у Подільській районній державній адміністрації м. Києва затверджено графік проведення громадських слухань із питання обговорення зміни адміністративно-територіального устрою м. Києва.

Як повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації, згідно із графіком, громадські слухання пройдуть 17 вересня 2008 року о 18:00 за адресами: КП "Центральний", вул. Констянтинівська, 2/1, КП "Введенське", вул. Оболонська, 38, КП "Куренівське", вул. Фрунзе, 126-а, КП "Вітряні Гори", вул. Межова, 25, КП "Галицьке", пр. Правди, 4, КП "Мостицьке", пер. Квітковий, 4, КП "Лісове", пр. Свободи, 40, КП "Синєозерне", пр. Г. Гонгадзе, 7-а, КП "Виноградар", пр. Г. Гонгадзе, 20-е, КП "Нивки", пр. Маршала Гречка, 10-в.

Нагадаємо, раніше Комісія Київради із місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язках та інформаційної політики відмовилася розглядати питання реорганізації 10 районів Києва у 5.

Київський міський голова Л. Черновецький заявив про необхідність скорочення кількості районів столиці і про намір винести це питання на розгляд Київради. У свою чергу, керівник Київського міського відділення Партії регіонів Василь Горбаль не підтримав ідею переформатування кількості районів у Києві.

У свою чергу голова Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування діяльності київської влади Микола Томенко зазначав, що зміна адміністративно-територіального устрою Києва можлива лише із згоди киян. "Таке громадсько важливе рішення, як зміна адміністративно-територіального устрою, не може прийматися тільки для того, щоб зняти з посад кількох керівників районів, які не перебувають у партії керівництва міста. Більше того очевидно, що зміна адміністративного розподілу столиці України має відбуватися за згодою громади Києва. Для того, щоб діяти законно і поважати думку киян, цей проект має активно обговорюватися у Києві за участю фахівців і експертів для того, щоб зрозуміти, наскільки зменшення кількості районів у столиці допоможе розв'язанню проблем взаємовідносин звичайного киянина із представниками міської влади", - вважає він.

Пропонується реорганізувати 10 районів Києва у п'ять, створивши Дарницький, Деснянський, Оболонський, Печерський і Солом'янський райони і ліквідувавши при цьому Дніпровський, Шевченківський, Подільський, Голосіївський і Святошинський.

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект про внесення змін до ст. 2 Закону України "Про столицю України – місто-герой Київ" щодо деяких питань адміністративно-територіального устрою Києва.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини