RU

У Києві створено соціально-наркологічні приймальні

04.08.2008, 13:01

Наркологічна служба Києва спільно з Соціальною службою для молоді створила інформаційні консультативні соціально-наркологічні приймальні. Так, після обстеження кожному клієнту пропонують варіанти лікування та реабілітації. Про це повідомив заступник глави Київської міської державної адміністрації (КМДА) Віталій Журавський.

Як повідомляє прес-служба КМДА, В. Журавський також відзначив, що у столиці понад 70% наркозалежних - люди віком від 18 до 35 років. В основному, на думку заступника глави КМДА, наркозалежні потребують не медичної, а психологічної та соціальної реабілітації у відповідних стаціонарних та амбулаторних реабілітаційних центрах.

Крім того, за словами В. Журавського, для позитивних результатів необхідно, щоб кожен хворий неповнолітній після проходження медикаментозного лікування пройшов психосоціальну реабілітацію.

Нагадаємо, як мінімум 1-2 рази у житті наркотики вживали понад 10% українських хлопців та 5% дівчат-восьмикласниць, 35% та 15% відповідно - першокурсників ПТУ та 25% і 15% - першокурсників внз, а також 15,5% - десятикласників.

Досьє на Віталія Журавського >>>

Розгорнуті довідки про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини