RU

У Києві стартує місячник із благоустрою

26.09.2008, 17:10

У столиці 30 вересня починається осінній місячник із благоустрою, який триватиме до 31 жовтня.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міськдержадміністрації, на благоустрій міста планується витратити понад за 196 млн. грн.

У період місячника особливу увагу приділять відновленню твердого покриття доріг (планується відновити майже 93 тис. кв. м), тротуарів, пішохідних переходів (понад 28 тис. кв. м) і внурішньоквартальних проїздів (понад 64 тис. кв. м.).

Також планується закінчити поточний ремонт об'єктів житлового фонду: відремонтувати фасади на 159 будинках, відремонтувати понад 180 тис. кв. м дахів, 965 вхідних груп будинків (навіси, сходи, двері) і відновити благоустрій понад 19 тис. кв. м територій після аварійного разриття на інженерних мережах. Комплексний благоустрій буде також проведений у 571 навчально-виховному закладі.

Крім того, буде проведений ремонт мереж зовнішнього освітлення: входів у будинки, внутрішньоквартальних проїздів, вулиць, площ, провулків, спусків і т. д. і роботи з зовнішнього освітлення МАФів і торгових закладів.

Також планується висадити понад 22 тис. дерев і 36 тис. кущів, продовжити роботи з зняття понад 5,5 тис. сухостійних дерев і кронування понад 7,6 тис. дерев.

Планується установка 487 нових і 1 тис. 831 відремонтованих контейнерів для ТПВ і облаштування 188 місць для нових контейнерних майданчиків.

Крім того, запланований демонтаж 173 МАФів і 89 об'єктів зовнішньої реклами.

Особлива увага буде приділена облаштуванню спецобладнанням 235 одиниць для вільного пересування людей із обмеженими фізичними здібностями у місцях масового перебування людей (транспортні розв'язки, торгові і медичні заклади і т. д.).

На реалізацію заходів щодо благоустрою планується залучити понад 400 тис. киян.

Нагадаємо, в минулому році за розпорядженням мера Києва Леоніда Черновецького з 1 жовтня до 1 листопада в столиці проходив осінній місячник із благоустрою, озеленення і поліпшення санітарного стану міста. Для здійснення контролю за виконанням відповідних робіт і координації дій міської голови створено відповідну комісію у складі 26 осіб.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини