RU

У Києві скоро почнеться "полювання" на бомжів

23.09.2008, 16:53

1 грудня у столиці почнеться соціальне патрулювання в зимовий період із метою забезпечення бездомних і безпритульних громадян гарячим харчуванням, теплими речами і взуттям. Про це заявив Київський міський голова Леонід Черновецький.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міськдержадміністрації, соціальне патрулювання було впроваджено з ініціативи столичної влади в зимовий період 2006-2007. Відтоді така робота проводиться кожної зими. Три бригади машин із соціальними працівниками виїжджають у місця, де, як правило, збираються бездомні громадяни і надають їм необхідну допомогу.

За його словами, в 2006 році спеціально для бездомних був створений Будинок соціального піклування. "Влада повинна піклуватися про своїх громадян, а особливо про тих, які більше за все цього потребують. Завдання Будинку – це, передусім, виявлення і ведення обліку бездомних громадян, а також забезпечення їх прав на реєстрацію свого місцеперебування. Кожної зими тут проживають близько 200 осіб, а влітку – близько 80", - зазначив мер Києва.

У Будинку соціального піклування тимчасовий притулок можуть отримати люди, в яких немає житла. Також фахівці Будинку надають соціальну і психологічну допомогу бездомним громадянам. Умови, створені в Будинку, допомагають їх адаптації і реінтеграції в суспільство шляхом надання комплексу послуг (юридичних, медичних і т. д.).

Нагадаємо, раніше Л. Черновецький підписав розпорядження про створення Центру обліку бездомних громадян, який повинен стати важливою ланкою в процесі реєстрації переважного місцеперебування людей без постійного місця проживання у столиці.

Досьє на Леоніда Черновецького >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини