RU

У Києві скасують пільги на проїзд?

26.10.2009, 11:41

Комунальні автобуси і тролейбуси у Києві планують перевести на комерційні умови роботи. Про це пише газета "Сегодня".

За інформацією видання, таким чином, транспорт буде працювати в режимі маршрутного таксі - з тарифом на проїзд 1,5 грн., але без пільг для пасажирів.

Більше того, з 1 листопада в місті істотно скоротиться кількість рухомого складу, і транспорт буде курсувати тільки до 23:00, пише газета.

Тим часом, працівники КП "Київпастранс" вже почали думати про страйк. За їхніми словами, останню зарплату вони отримували ще в липні.

водночас, керівництво підприємства називає подібні заяви водіїв "політичним базіканням", вказує видання.

"Можливо, на деяких маршрутах і було менше одиниць. Адже реально і людей було менше. Ми не можемо дозволити собі ганяти транспорт впусту. А комерційні маршрути і невиплата зарплати - повна нісенітниця. Хіба що не виплачена зарплата за вересень. Але гроші на рахунок вже надійшли - близько 18 млн.грн. Коли їх розблокує казначейство, ми повністю розрахуємося", - вказав директор КП "Київпастранс" Микола Ламбуцький.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що КП "Київпастранс" заявило про намір "перекваліфікувати" у таксомотори половину автобусів на маршрутах NN45 (станція метро "Дарниця" - станція метро "Харківська"), 51 (станція метро "Червоний хутір" - Контрактова площа) і 55 (Ленінградська площа - вул. Басейна).

Водночас, Антимонопольний комітет України зобов'язав КП "Київпастранс" припинити практику використання власних автобусів, які повинні працювати в звичайному режимі руху як маршрутних таксі.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини