RU

У Києві штрафуватимуть за неприбраний сніг

22.02.2011, 10:40

Головне управління контролю над благоустроєм Київської міської держадміністрації попереджає підприємства, установи і організації про адміністративну відповідальність за неприбраний сніг. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Згідно з Правилами благоустрою Києва, балансотримачі територій повинні забезпечувати своєчасне прибирання снігу і льоду з балансової і прилеглої території; негайно прибирати сніг і бурульки з дахів, захищати небезпечні місця на тротуарах, переходах і виставляти чергових.

У разі невиконання цих вимог усі порушники будуть притягнуті до відповідальності відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що має наслідком штраф: для громадян - від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів (від 360 до 1 тис. 360 грн.) і для посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1 тис. 700 грн.).

Крім того, профільне управління і "Київавтодор" закликають водіїв дотримуватися правила парковки взимку для забезпечення можливості прибирання снігу на дорогах і тротуарах.

Нагадаємо, вчора через снігопад на київських дорогах спостерігалися рекордні пробки. До того ж міська влада пообіцяла прибирати сніг цілодобово.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини