RU

У Києві розпочався осінній призов

09.09.2008, 18:49

У Києві розпочався осінній призов юнаків на строкову службу. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Леонід Черновецький.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міськдержадміністрації (КМДА), заступник голови КМДА Володимир Головач відзначив, що відповідно до цього розпорядження буде всебічно забезпечено проведення призов громадян України на строкову військову службу із боку Київської міської та районних у м. Києві державних адміністрацій.

Головне управління МВС України у м. Києві надасть допомогу військкоматам столиці у проведенні призову громадян на строкову військову службу по пошуку призовників, що ухиляються, забезпечить правоохорону на призовних дільницях райвійськкоматів міста і Київському об'єднаному збірному пункті.

Головне управління охорони здоров'я і медичного забезпечення проведе у повному обсязі медичний огляд призовників, і кандидатів із цивільної молоді для вступу до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України та інших військових формувань без черги і безкоштовно.

Директор Київського міського центру соціальних служб для молоді направить у райвійськкомати Києва психологів на весь термін підготовки і проведення призову для допомоги в якісному проведенні професіонально-психологічного тестування призовників.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко висловлювала впевненість, що Верховна Рада ухвалить рішення про перехід на контрактну армію вже із 1 січня 2009 року.

Раніше Міністр оборони України Юрій Єхануров заявляв про те, що українська армія може не встигнути вчасно перейти на контрактну основу у зв'язку із недостатнім фінансуванням Збройних Сил України.

Під час весняного призову до лав української армії було призвано на 7 тисяч менше, ніж восени минулого року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини