RU

У Києві пройде місцевий референдум щодо зменшення районів

02.10.2008, 15:40

16 жовтня в Шевченківському районі столиці пройде місцевий районний референдум, під час якого жителі району зможуть підтримати або відхилити ідею його ліквідації. Відповідне рішення прийняли депутати Шевченківської районної ради м. Києва сьогодні.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Шевченківської райдержадміністрації, Шевченківська райрада збирається керуватися цим рішенням у своїй подальшій діяльності.

"Я не почув жодної мотивованої претензії до роботи районної влади з боку міста. У району сьогодні рекордний бюджет - понад 820 млн. грн., кожну п'яту гривню до міського бюджету також дає наш район. Крім того, ми витрачаємо 344 млн. грн. у рік на розвиток освіти, за півтора року в районі відкрито 100 дитячих майданчиків і 18 сучасних спортивних комплексів. Тому говорити, що район працює "неефективно" не можна. Але нехай вирішують жителі. Тим більше, влада ніколи не питала думки киян про важливі столичні питання. Ми починаємо цю традицію і спитаємо у них: "Чи хочете Ви, щоб Шевченківський район ліквідували?" Рішення громади буде істиною в останній інстанції", - зазначив голова Шевченківського району Віктор Пилипишин.

Нагадаємо, раніше Комісія Київради з місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики відмовилася розглядати питання реорганізації 10 районів Києва у 5.

Згідно з даними опитування української дослідницької компанії "GfK Ukraine", кияни проти зменшення кількості адміністративних районів столиці.

Київський міський голова Л. Черновецький заявив про необхідність зменшення кількості районів у столиці і про намір винести це питання на розгляд Київради. У свою чергу, керівник Київського міського відділення Партії регіонів Василь Горбаль не підтримав ідею переформатування кількості районів у Києві.

Пропонується реорганізувати 10 районів Києва в п'ять, створивши Дарницький, Деснянський, Оболонський, Печерський і Солом’янський райони, ліквідувавши при цьому Дніпровський, Шевченківський, Подільський, Голосієвський і Святошинський.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини