RU

У Києві пропонують створювати парки на дахах будинків

22.04.2010, 12:45

На дахах будівель у Києві пропонують облаштовувати парки. Відповідний проект рішення "Про організаційні заходи щодо впровадження проекту "Парк у власному будинку" підготував депутат Київради від БЮТ Олександр Бригінець.

"Колись Київ був одним із найзеленіших міст світу, але кияни не повинні обманювати себе сьогодні - пригадаємо темпи знищення зелених насаджень. Саме тому я пропоную створювати парки на дахах, що вже давно практикується у всьому світі", - зазначив О.Бригінець, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі фракції БЮТ у міськраді.

Зокрема депутат пропонує впорядити парки на дахах суспільних, промислових і соціальних споруд (готелі, адмінбудівлі) і об'єктах інфраструктури (гіпермаркети, торгово-розважальні комплекси тощо). На його думку, це допоможе вирішити проблему скорочення зелених зон через густину забудови і дасть змогу поліпшити екологічний стан столиці.

"Як приклад облаштування зеленою зоною можна використати дах будівлі Київради. Тоді провести екскурсії можна буде не тільки по коридорах, але і на даху. Водночас це дасть змогу власникам будівель, будівельникам, кооперативникам і комунальникам оцінити масштаби, витрати і вигоду від цієї ідеї", - додав він.

О.Бригінець також прогнозує, що забудовники розкритикують його пропозицію, оскільки це вимагатиме від них додаткових витрат. У зв'язку з цим, враховуючи важливість проекту для міста, депутат запропонував покласти частину витрат щодо реалізації проекту "Парк у власному будинку" на бюджети різних рівнів.

БЮТ: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини