RU

У Києві пропонують створити муніципальну міліцію

28.04.2010, 15:20

Для забезпечення громадського порядку і безпеки громадян у Києві треба створити муніципальну міліцію. Про це заявив глава столичного "Єдиного центру" Вікторія Ліснича.

"Європейська практика доводить ефективність такого підходу. На відміну від Києва, в ряді українських міст вже створена муніципальна міліція. Вважаю, що це необхідно зробити і в столиці. Місцева община повинна мати власний орган безпеки, який би гарантував жителям спокійне життя. З такими пропозиціями ми вже зверталися до Київради, однак поки реакції не було", - зазначила В.Ліснича, яку для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі "Єдиного центру".

Політик також закликала народних депутатів не голосувати за законопроект "Про звернення зброї невійськового призначення".

"В умовах економічного спаду, коли зріс рівень безробіття і знизилися прибутки громадян, давати людям у руки зброю досить небезпечно. Як наслідок, збільшиться вулична злочинність і погіршиться криміногенна ситуація. Особливо у Києві, де за останні декілька місяців зафіксоване зростання рівня злочинності на 30%", - зазначила В.Ліснича.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до Євро-2012 у столиці має з'явитися туристична поліція.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини