RU

У Києві продали театр?

20.06.2011, 15:10

Приміщення "Зеленого театру" по проспекту Перемоги, 84-а у Києві, що має статус державної власності, продано. Про це заявив глава комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригінець.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі політика, за його словами, приміщення театру було включено до списку об'єктів комунальної власності, належних приватизації шляхом викупу, рішенням Шевченківської райради.

"По Шевченківському району Києва неначе прогналася орда Батия. Останнім часом з установами культури, розташованими у цьому районі, відбуваються жахливі ситуації. Тільки за останні місяці були закриті декілька галерей і музична бібліотека, а тепер нова гаряча точка - "Зелений театр", - сказав Бригінець.

Депутат заявив, що дізнався про продаж театру з листа, спрямованого у профільну комісію Київради. У документі сказано, що на початку 2011 року нові власники примусили державну хореографічну студію українського танцю "Барвіночок" покинути приміщення "Зеленого театру".

"Бездомні установи культури для Києва - не новина. Досі не може відновити свою діяльність Театр маріонеток, фактично не працює Мала опера, немає власного експозиційного залу в Музею історії Києва. На жаль, цей список поповнився державною хореографічною студією "Барвіночок", - зазначив політик.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини