RU

У Києві порахували кількість небезпечної реклами

16.03.2011, 10:15

Близько 700 незаконно встановлених рекламних конструкцій загрожують життю і здоров'ю жителів Києва. Про це заявила Людмила Денисюк, начальник Головного управління з питань реклами Київської міськдержадміністрації.

Як повідомляє прес-служба КМДА, за словами Л.Денисюк, при оформленні дозволу на установлення рекламної конструкції необхідно отримати відповідну проектну документацію, яка визначає основні її характеристики і взаємозв'язок з прилеглою територією, містить розрахунки на надійність і стійкість з попередження можливих наслідків при експлуатації конструкції.

"А незаконно встановлений рекламний засіб цієї документації не має, і ми не можемо надати ніяких гарантій, що у майбутньому його частина не впаде, наприклад, під тягарем снігу або не складе іншої загрози життю і здоров'ю людей", - сказала Л.Денисюк.

Особливо небезпечними є складні рекламні кошти, розміщені на даху будинку. Для їхньої установки обов'язковим є отримання містобудівних умов і спеціальних обмежень на розміщення. Так, у Києві на дахах будинків встановлені 202 конструкції, з яких 93 (майже 50%) встановлені без оформленої у встановленому порядку дозвільної документації. Вартість демонтажу рекламної конструкції на даху коливається від 10 до 50 тис. грн. за рекламний засіб.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини