RU

У Києві почалося генеральне прибирання

30.09.2009, 11:43

З 28 вересня по 31 жовтня у Києві проходить осінній місячник благоустрою, озеленення і поліпшення санітарного стану міста. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі мерії.

За словами начальника ГУ контролю над благоустроєм міськадміністрації Сергія Неклюдова, під час осіннього місячника з благоустрою, окрім іншого, планується підготувати об'єкти міської інфраструктури до експлуатації в осінньо-зимовий період.

На благоустрій міста районні адміністрації планують витратити 89 млн. 973 грн. бюджетних і позабюджетних коштів.

Міська комісія, до складу якої увійшли заступник голови міськадміністрації Володимир Головач, С.Неклюдов, перші заступники, заступники голів районних у Києві державних адміністрацій з питань благоустрою, керівники Головних управлінь житлового господарства, комунального господарства, з питань надзвичайних ситуацій, екології і охорони природних ресурсів, головний державний санітарний лікар Києва, а також представники ГУ МВС, МНС, керівники КК "Київавтодор", "Києвзеленбуд" і КП "Плесо", будуть щотижня об'їжджати райони.

Передбачається, що особливу увагу комісія приділить стану утримання фасадів будинків, вхідних груп, прибудинкових території, доріг, міжквартальних проїздів, зливної каналізації, дитячих і спортивних майданчиків, місць масового перебування людей, території дитячих садів і шкіл, контейнерного господарства.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини