RU

У Києві почало курсувати річкове таксі

17.08.2010, 09:58

По Дніпру почало курсувати давно обіцяне річкове таксі. У цьому році возити пасажирів будуть усього дві "машини": один понтонний човен на десять місць і моторна яхта - на шість. А вже в наступному році, як обіцяють в мерії, таких річкових таксі буде більше десятка. Про це пише газета "Сегодня".

Понтонний човен-таксі зовні виглядає як міні-бар з моторчиком. Підлога вистелена бежовим килимом, такого ж кольору шкіряні розкладні дивани, куди можна скласти речі. Неподалік від водійського місця стоїть круглий білий столик зі спеціальними поглибленнями для келихів або чашок. Правда, алкоголь та інші напої тут не наливають - їх можна взяти з собою. У човні передбачений захист від дощу - на понтон натягається спеціальна бежовий плівка з прозорими віконцями.

"Цей човен ми закупили у США, коштує він до $30 тисяч. Але витрати по закупівлі річкового таксі брали на себе іноземні інвестори, які тісно співпрацюють з КП "Плесо". Ми ж беремо на себе зобов'язання організувати безпечний рух по воді", - розказав заступник директора "Плесо" Михайло Чобану.

У цьому році так званих "баз", де буде швартуватися водне таксі, буде усього дві - на набережній Оболоні і Березняках. Туди можна буде прийти і замовити річкове таксі, або ж по телефону замовити таксі в будь-яке місце в межах акваторій Києва.

"Швартуватися річтаксі буде там, де захочуть пасажири. Але човни не будуть ходити в темний час діб, і на борт ми не пустимо п'яних пасажирів", - сказав директор КП "Плесо" Хвича Мепарашвілі.

Вартість 10 хвилин їзди на понтонному човні - 100 грн., півгодини - 150 грн., а година - 300 грн. На яхті проїхатися дорожче: 10 хв. - 150 грн., півгодини - 200 грн., година - 400 грн. Зате річкове таксі дозволяє зекономити час. Так, наприклад, доїхати від Оболоні до Березняків можна усього за 15 хвилин, при цьому заплатити треба 150 грн. На звичайному таксі доїхати можна утричі дешевше, але можна простояти в пробці більше години. Від Поштової площі до Труханового можна доплисти за 10 хвилин, заплативши 100 грн., на машині ж доведеться їхати хвилин 30, але за 50 грн.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини