RU

У Києві почали демонтаж кіосків у входів в метро

14.04.2010, 13:10

Київська мерія почала демонтувати МАФи. Про це повідомили в главку з благоустрою КМДА. Скоро біля входів у метро не буде кіосків з пресою, булочками, пивом і сигаретами.

За інформацією газети "Сєгодня", вчора демонтували десяток кіосків біля метро "Політехнічний інститут". Торговців, за їхніми словами, ніхто не попереджав. Хтось гарячково виносив товар, хтось закривався у кіоску. Але це не допомогло - торговців виводили, а кіоск зносили.

"Ми стоїмо тут майже 15 років. Торгуємо хлібом і булочками. Усі дозволи у нас є, але з 2006 року нам не продовжують договір оренди. Вся проблема в тому, що Шевченківський район і місто не можуть поділити владу", - каже власник одного з кіосків.

Деякі кияни також висловили невдоволення. "Я завжди тут купую хліб - у районі більше немає хлібних точок, крім того, тут дуже смачна продукція і прийнятні ціни", - сказав один з місцевих жителів.

У мерії кажуть, що все законно. "Ми постійно робимо "чистки". Демонтуємо МАФи, які стоять з порушенням норм пожежної безпеки і правил евакуації пасажирів з метро. Найближчим часом будуть демонтовані кіоски біля метро і в центрі. Заходи пов'язані з московською трагедією і Євро-2012. Торговці лукавлять, що у них все гаразд, - зазначає Р.Гладуняк. - Все одно, якою продукцією торгують, - молоком, пивом чи газетами".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини