RU

У Києві почалася "війна" з бурульками

20.01.2009, 14:46

Київ почав боротьбу з бурульками на дахах будівель. Так, із січня у місті щодня на очищенні дахів будівель міста від бурульок працюють 63 бригади (по 3-5 осіб).

Як повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА), за інформацією ГУ житлового господарства КМДА, у Києві налічується 5 тис. 34 будинки (з урахуванням гуртожитків), які мають шатрову покрівлю. У зимовий період під час танення снігу на конструкціях таких покрівель утворюються бурульки.

Відповідно до Правил утримання житлових будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України № 76 від 17.05.2005, виконувати роботи з очищення дахів від бурульок повинні спеціально навчені та підготовлені до такої роботи фахівці житлово-експлуатаційних організацій – покрівельники. А відповідальність за стан та терміни очищення дахів житлових будинків від бурульок несуть керівники житлово-експлуатаційних організацій незалежно від форм власності та відомчої належності будівель.

Згідно з посадовими інструкціями, майстри технічних дільниць щоденно проводять обстеження житлових будинків та надають замовлення на очищення покрівель від бурульок. На підставі замовлень експлуатаційних служб КП ЖЕКів, головний інженер разом з керівником виробничої дільниці складають щоденні графіки виконання робіт для спеціально підготовленого та проінструктованого робітничого персоналу з очищення дахів будинків від бурульок відповідно до вищезгаданих Правил

Нагадаємо, раніше перший заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко заявляв про те, що у Києві для безпеки жителів міста працівники ЖЕКів збиватимуть бурульки з дахів будинків та інших об'єктів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини