RU

У Києві побудують тунелі під Дніпром

07.04.2010, 15:50

Концепція нового Генерального плану Києва передбачає будівництво підземних транспортних тунелів. Про це під час Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net заявив в.о. начальника Головного управління містобудування, архітектури і дизайну міського середовища Київської міськдержадміністрації Сергій Броневицький.

"Вони будуть виконувати функції тунелів, що відводитимуть транспорт з центральної частини міста, функції тунелів-дублерів під проїжджою частиною доріг і функції транспортних переходів під водними перешкодами на півночі і на півдні Києва", - сказав він.

За словами С.Броневицького, центральний проект - тунель протяжністю близько 7 км, який з'єднає площу Перемоги зі станцією метро "Лівобережна".

"Вартість проектування і будівництва подібної споруди, за приблизними оцінками, становитиме 350 млн. євро. Тому на сьогодні для Києва стає актуальним питання прийняття комплексу законодавчих актів про концесію", - додав чиновник.

Нагадаємо, раніше перший заступник мера Києва Анатолій Голубченко заявляв, що у столиці планують побудувати тунель під Дніпром. За його словами, будувати тунелі простіше, ніж мости.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини