RU

У Києві побудують паркінги біля нових станцій метро

05.10.2009, 13:44

Київська міськдержадміністрація вирішила побудувати паркінги біля станцій Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену, що проектуються у Голосіївському районі столиці. Про це йдетсья у розпорядженні міськадміністрації, текстом якого володіє ЛІГАБізнесІнформ.

Зокрема, багаторівневі підземні паркінги з об'єктами торгово-побутового призначення планується побудувати біля станцій метро "Іподром" (під проїжджою частиною вул. Академіка Глушкова), "Теремки" (під проїжджою частиною вул. Академіка Глушкова і вул. Маршала Кошового).

У документі вказано, що паркінги будуються з метою забезпечення відстою легкового транспорту і зменшення потоку автомобілів у центр Києва.

Проектування і будівництво паркінгів доручено КП "Київське інвестиційне агентство". Також підприємство спільно з ГУ економіки і інвестицій міськадміністрації має вивчити можливість залучення інвесторів для фінансування будівництва паркінгів.

Терміни будівництва у розпорядженні не вказуються.

Нагадаємо, раніше перший заступник мера Києва Ірена Кільчицька заявляла про те, що в найближчому майбутньому у дворах житлових будинків столиці буде впорядковано багаторівневі паркінги. За її словами, подібний проект вже функціонує у Москві і називається "народна парковка". Водночас, його київський аналог буде називатися "дворова парковка".

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини