RU

У Києві побудують будинок для малозабезпечених

25.09.2008, 12:36

На вул. Поліській, 28 побудують житловий будинок із вбудованими приміщеннями соціально-побутового призначення для малозабезпечених верств населення. Відповідне розпорядження Київської міськдержадміністрації (КМДА) підписав Київський міський голова Леонід Черновецький.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КМДА, відповідно до проекту будівництва, на ділянці площею приблизно 0,3 га через 1,5 року з'явиться 22-поверховий будинок.

Загальна площа квартир становитиме понад 8,6 тис. кв. м., їх буде 168: 84 однокімнатних, 42 - двокімнатних і ще 42 - трикімнатних. У будинку будуть квартири, облаштовані для людей із фізичними недоліками.

Проект також передбачає будівництво вбудованих приміщень, де будуть розміщуватися магазини, офіси і приміщення дільничних інспекторів міліції. Також передбачається облаштування підземного паркингу на 24 авто.

Нагадаємо, раніше було прийнято рішення про будівництво у Києві соціальних магазинів. На вулицях столиці з'являться збірно-розбірні торгові комплекси із спрощених конструкцій площею 30-40 кв. м. Усі вони матимуть однаковий вигляд, тому кияни зможуть легко відрізнити їх від інших магазинів. Ціни на продукти в таких магазинах будуть більш доступними для малозахищенних верств населення.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини