RU

У Києві планується побудувати новий опіковий центр

21.07.2010, 15:30

У планах столичної влади - у найближчі два роки побудувати новий опіковий центр при витратах 120 млн. грн. Про це заявив перший заступник глави Київської міської держадміністрації Олександр Попов.

Як повідомляє прес-служба КМДА, під час візиту в опіковий центр при Київській міській клінічній лікарні N2 О.Попов зазначив, що цей центр дуже важливий з огляду на проведення Євро-2012 і занесений до програми підготовки футбольного чемпіонату.

"Саме тому ми повинні мобілізувати всі ресурси і ініціативи, щоб дати своєрідне "друге народження" опіковому центру. Я впевнений, що це абсолютно реально. Ми вирішили придбати частину обладнання вже найближчим часом і передати його цій лікарні", - наголосив перший замглави КМДА.

Говорячи про будівництво нового опікового центру, О.Попов зазначив: "Ми не встигнемо до Євро-2012, але стартувати все одно треба. Інша справа, що до початку чемпіонату з футболу ми повинні зробити все, щоб ця установа була обладнана всім необхідним. А медперсонал, у разі потреби, пройшов додаткову підготовку".

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини