RU

У Києві перевірять дитячо-юнацькі спортивні школи та майданчики

31.07.2008, 14:47

Незабаром у Києві відбудеться масштабна перевірка стану спортивних дитячо-юнацьких шкіл та спортивних майданчиків. Відповідний проект рішення запропонував для розгляду Київрадою однин із лідерів Блоку Віталія Кличка Дмитро Андрієвський.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі депутата Київради, метою перевірки стане реальна оцінка стану дитячого спорту у столиці. "Маючи на руках результати перевірки, ми зможемо створити дієву цільову програму відновлення масового спорту у Києві. Така програма передбачатиме відразу декілька напрямів діяльності. По-перше, ми будемо говорити про повернення до комунальної власності незаконно приватизованих об'єктів. По-друге, ми відремонтуємо те, що є, і забезпечимо спортивно-фізкультурні об'єкти інфраструктурою європейського рівня. Врешті решт, варто говорити про значне підвищення оплати працівників спортивної галузі, зокрема - дитячих тренерів. Тим більше, що субвенція з державного бюджету передбачає кошти на це", - зауважив він.

На думку, Д. Андрієвського, відновлення системи масового спорту допоможе Києву подолати той екологічний безлад, з яким стикається кожен сучасний мегаполіс: "Здорова нація є стандартом існування кожної європейської країни. Саме такі стандарти мають стати пріоритетами і для України".

Нагадаємо, Д. Андрієвський входить до постійної комісії Київради з питань сім'ї, молоді та спорту.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини