У Києві перекриють Південний міст

28.04.2009, 09:20

У Києві з сьогоднішньої ночі буде введено певні обмеження руху транспорту. Зокрема, рух буде обмежено у ніч на 29 квітня на проспекті Науки (від вул. Краснознаменної до вул. Квітки-Основ'яненка) і на вул. Володимиро-Либідській (від вул. В.Васильківської...

У Києві з сьогоднішньої ночі буде введено певні обмеження руху транспорту. Зокрема, рух буде обмежено у ніч на 29 квітня на проспекті Науки (від вул. Краснознаменної до вул. Квітки-Основ'яненка) і на вул. Володимиро-Либідській (від вул. В.Васильківської до вул. Антоновича), а також в ніч на 30 квітня - на Південному мосту в напрямку правого берега і на вул. Дегтярівській - від вул. Зоологічної до пр. Перемоги.

Крім цього, часткове обмеження руху 29 квітня передбачається на проспекті 50-річчя Жовтня (на перетині вул. Л.Курбаса з Великою кільцевою дорогою) і на проспекті Маяковського (від вул. Каштанової до вул. Сабурова).

Вказані обмеження пов'язані з проведенням поточного і капітального ремонту на автошляхах столиці. КК "Київавтодор" просить водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов'язаних з ремонтом доріг.

Нагадаємо, в зв'язку з ремонтом на вихідних у Києві також був обмежений рух транспорту.

ДАІ і ситуація на дорогах: добірка новин>>>