RU

У Києві "накрили" конвертаційний центр з обігом 100 млн. грн.

26.07.2010, 13:50

Співробітники київської податкової міліції ліквідували конвертаційний центр, через який за час його діяльності пройшло 100 млн. грн. Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Державної податкової адміністрації у м. Києві, організаторами "тіньового бізнесу" виступило подружжя.

Діяльність конвертаційного центру була спрямована на надання послуг суб'єктам господарювання з мінімізації податкових зобов'язань, конвертації безготівкових коштів у готівку. За попередніми даними, його послугами скористалися не менше 50 суб'єктів підприємницької діяльності з Києва і регіонів.

Організатори центру створили і придбали на території Києва ряд фірм з метою прикриття незаконної діяльності з конвертації безготівкових коштів інших підприємств у готівку шляхом здійснення безтоварних - фіктивних фінансово-господарських операцій.

Під час обшуків в офісах конвертаційного центру працівники податкової міліції вилучили різноманітні печатки, штампи, документи і бланки фіктивних фірм і навіть записи з урахуванням тіньових коштів. В одному з офісів вилучені готівкові кошти в розмірі 400 тис. грн., $35 тис. і 6 тис. євро.

Усього з початку року столичні податківці припинили діяльність семи конвертаційних центрів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини