У Києві "накрили" конвертаційний центр з обігом 100 млн. грн.

26.07.2010, 13:50

Співробітники київської податкової міліції ліквідували конвертаційний центр, через який за час його діяльності пройшло 100 млн. грн. Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ

Співробітники київської податкової міліції ліквідували конвертаційний центр, через який за час його діяльності пройшло 100 млн. грн. Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Державної податкової адміністрації у м. Києві, організаторами "тіньового бізнесу" виступило подружжя.

Діяльність конвертаційного центру була спрямована на надання послуг суб'єктам господарювання з мінімізації податкових зобов'язань, конвертації безготівкових коштів у готівку. За попередніми даними, його послугами скористалися не менше 50 суб'єктів підприємницької діяльності з Києва і регіонів.

Організатори центру створили і придбали на території Києва ряд фірм з метою прикриття незаконної діяльності з конвертації безготівкових коштів інших підприємств у готівку шляхом здійснення безтоварних - фіктивних фінансово-господарських операцій.

Під час обшуків в офісах конвертаційного центру працівники податкової міліції вилучили різноманітні печатки, штампи, документи і бланки фіктивних фірм і навіть записи з урахуванням тіньових коштів. В одному з офісів вилучені готівкові кошти в розмірі 400 тис. грн., $35 тис. і 6 тис. євро.

Усього з початку року столичні податківці припинили діяльність семи конвертаційних центрів.


Популярне