RU

У Києві можуть знести більше 100 пам'яток архітектури

14.01.2011, 17:38
У Києві можуть знести більше 100 пам'яток архітектури - Фото
738629167bfddb03805edb732105e545.jpg

У Києві можуть знести більше 100 пам'яток архітектури

Міністерство культури і туризму України в період з 2005 по 2010 рік відмовилося вносити до реєстру 107 об'єктів культурної спадщини Києва. Про це заявив депутат Київради від БЮТ, голова постійної комісії міськради з питань культури і туризму Олександр Бригинець.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі депутата, О.Бригинець зазначив, що те, що старовинні маєтки не пройшли перевірку Мінкульту, означає, що тепер їх власники можуть реконструювати, перебудовувати і зносити будинки. Раніше будівлі підлягали тільки науковій реставрації.

"Багато з цих 107 об'єктів вже зруйновано - наприклад, велотрек на вул. Б. Хмельницького, 58, будинок Шолом-Алейхема по вул. Червоноармійській, 35, споруди Київського водопроводу на Набережному шосе, 6-8. На жаль, до руйнування старого Києва доклали руку чиновники різних рівнів. Сьогодні цю вакханалію необхідно припинити, інакше Київ перетвориться на рядове провінційне місто пострадянського періоду", - заявив О.Бригинець.

"Бізнес і адміністративний центр Києва зростає на кістках культурно-історичного центру столиці. Ціни в центрі за землю дуже високі і жодна культурна цінність споруди не рятує "малометражні" будинки від того, що на їх місці будують скляно-бетонні хмарочоси. Єдиний спосіб врятувати історичне обличчя Києва - перенести органи управління містом і країною за межу забудови ХІХ сторіччя", - підсумував О.Бригинець.

Олександр Бригинець: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини