RU

У Києві ліквідують ЖЕКи

16.11.2010, 12:05
У Києві ліквідують ЖЕКи - Фото
cf5b007251fa19a00f77849d82951cde.jpg

У Києві ліквідують ЖЕКи

З нового року в столиці почнеться комунальна реформа. Поки її оголосили тільки в одному мікрорайоні - на Виноградарі, але якщо експеримент буде успішним, досвід поширять на весь Київ. Про це пише газета "Сегодня".

За інформацією видання, з 1 січня три комунальні підприємства Подільського району столиці - "Синьоозерне", "Виноградар" і "Лісове" перейдуть в управління приватної компанії "ЖилКом Україна"- "дочки" російської компанії. Саме вона 4 жовтня виграла конкурс у Подільської адміністрації. У Росії "ЖилКом" вже вісім років працює у Пітері, Іркутську і Ангарську.

"ЖилКом Україна" обіцяє, що через три місяці жителі Виноградара відчують різницю в обслуговуванні. "Ми збираємося інвестувати 500 тис. грн. На ці гроші відразу наведемо порядок у під'їздах, відремонтуємо вхідні двері, лавочки. Нехай мешканці відчують різницю з жеками", - заявив директор компанії Андрій Дресвянський.

До того ж заступник мера Києва Олександр Мазурчак зазначив, що компанія повинна підняти комунальні послуги на якісно новий рівень, однак запевнив, що тарифи на ЖКП змінюватися не будуть. "ЖилКом" лише розширить платні послуги, які не входять у квартплату, уточнив чиновник.

У свою чергу член постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Олександр Клюс заявив, що одна компанія на ринку ситуацію не змінить. "Поки ми не створимо ринок і не підготуємо закони, пілотний проект залишиться пілотним", - сказав він.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини