RU

У Києві ліквідують "Найкращий будинок" Черновецького

18.11.2010, 11:45
У Києві ліквідують
5400e9209cfce0b3cb3bb8a023c4d2d9.jpg

У Києві ліквідують "Найкращий будинок" Черновецького
КП "Найкращий будинок", створено з ініціативи мера Києва Леоніда Черновецького для мешкання самотніх пенсіонерів, буде ліквідовано. Про це заявив заступник глави Київської міської держадміністрації (КМДА)Олександр Пузанов.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі мерії, крім цього комунального підприємства, ліквідації підлягають: КП "Київський міський центр захисту прав споживачів", КП "Київське муніципальне медичне агентство", міський держрозрахунковий центр "Медицина", ГП ПКФ "Укртарапостачзбут", КП "Ресторан "Славутич", ГКП "Монтажник", ГКП "Либідь-До", УПКП "Єднання" і ГКП "Пар". Також триває процес ліквідації ГКП "Кінотеатр "Краков" і "Броварський завод алюмінієвих будівельних конструкцій".

Усього будемо реорганізовано 68 підприємств. Так, КП "Київінформатика" має бути реорганізовано шляхом приєднання до СКП "Київтелесервіс". Також планується об'єднати в одне підприємство з окремими підрозділами КП "Притулок для тварин", КП "Центр ідентифікації тварин" і КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини".

Крім того, комунальне об'єднання "Київзеленбуд" передбачається об'єднати із усіма підлеглими підприємствами в одну юридичну особу - КП "Київзеленбуд", у структурі якого підприємства будуть існувати як окремі підрозділи без юридичного статусу.

Також комунальні підприємства, які входять до складу КК "Київавтодор", після реорганізації будуть існувати не як окремі юридичні особи, а як структурні підрозділи у складі КП "Київавтодор".

Такі комунальні підприємства, як "Автодорсервіс" і "Київміськсвітло" вийдуть зі складу корпорації, і, як і "Київдорсервіс", перейдуть у безпосереднє підпорядкування Головного управління транспорту і зв'язку КМДА.

Крім того, комунальне підприємство "Будівельно-електромонтажних робіт переходить у склад КП "Київміськсвітло", а до КП "Київдорсервіс" приєднується "Служба перевезень".

За словами О.Пузанова, реорганізація комунальних підприємств проводиться для поліпшення управління ними, скорочення бюджетних витрат на утримання підприємств, які працюють неефективно або взагалі не виконують своїх функцій.

За даними чиновника, загальна кількість збитків усіх комунальних підприємств столиці за дев'ять місяців 2010 року становить 300,9 млн. грн., тоді як прибуток - всього 40,5 млн. грн. Тому кількість комунальних підприємств буде скорочена з 183 до 111. До того ж 89 підприємств реорганізації не підлягають.

Нагадаємо, рішення про створення у Києві КП "Найкращий будинок", в якому будуть проживати самотні пенсіонери, було прийнято на засіданні Київради у кінці 2008 року. За словами Л.Черновецького, самотні пенсіонери, ті, що проживають у власних квартирах зможуть переселитися в будинки старезних. Він також зазначав, що квартири залишаться в їхній власності, але будуть здаватися в оренду. Зокрема міська влада дістане право здавати таку квартиру в оренду за $500, а "за 100 доларів бабуся буде їсти ікру, ананаси, банани… і отримувати хороше медичне обслуговування".

Олександр Пузанов: біографія та добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини