RU

У Києві ліквідували конвертаційний центр

03.12.2010, 12:55

Співробітники Служби безпеки України у Києві припинили незаконну діяльність конвертаційного центру. З початку цього року нелегальна структура незаконно перевела у готівку близько 500 млн. грн.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі відомства, крім того, конвертаційний центр надав послуги з мінімізації обов'язкових платежів у держбюджет і незаконне формування податкового кредиту майже 40 підприємствам різних регіонів країни.

Встановлено, що зловмисники створили мережу транзитних і фіктивних підприємств, на рахунках яких акумулювалися кошти клієнтів конвертаційного центру. Крім того, вони підробляли документи бухгалтерської звітності, відповідно до яких отримана готівка ніби витарчалася на закупівлю товарів у підприємств, зареєстрованих на підставних осіб.

Співробітники СБУ провели обшуки у приміщеннях нелегальної структури, внаслідок чого була вилучена готівка на суму понад 900 тис. грн., фінансово-господарська документація з ознаками фіктивності, печаті 11 фіктивних підприємств тощо.

За фактом злочину міліція 26 листопада порушила кримінальну справу за ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печатей, штампів і бланків, їхній збут, використання підробних документів).


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини